Alati za pristupačnost

Novosti

Slaven Belupo i Dominik Martinović sporazumno raskinuli ugovor

SLAVEN ŠIBENIK Drugo II 3

Dominik Martinović više nije igrač Slaven Belupa. Klub je s 27-godišnjim napadačem sporazumno raskinuo ugovor, što znači da se Nijemac hrvatskih korijena u Koprivnici i HNL-u zadržao samo pet mjeseci.

Doveden je početkom kolovoza kao jedno od rješenja za tadašnje napadačke probleme, no pod vodstvom trenera Marija Kovačevića nije se najbolje snašao, a samim time ni naigrao pa se sporazumni raskid ugovora pokazao kao najbolje rješenje za obje strane. 

Dominik Martinović u dresu Slaven Belupa odigrao je 12 službenih utakmica te zabio jedan pogodak, i to kod Gorice u gostima. Zadnjih 45 minuta odigrao je početkom studenog protiv Varaždina, a od tada je sjedio na klupi ili, pak, bio izvan zapisnika, kao u Rijeci u posljednjem jesenskom kolu. 

Dominik, hvala i sretno u nastavku karijere. 

SPONZORI

logo glas transparent novi
logo glas transparent novi
Hyundai white300

ŽELIŠ POSTATI SPONZOR

Saznajte dodatne mogućnosti koje postoje za sponzorstvo.

Saznajte više

NK SLAVEN BELUPO