Prvenstvenim obavezama danas se vraćaju nogometaši Koprivnice, odnosno naša B momčad, koja brani prvo mjesto u Trećoj NL Sjever. Nakon dugih priprema, trener Sergej Milivojević i njegovi suradnici Hrvoje Kudumija, Krunoslav Lovrek i Mario Hontić, prva tri boda lovit će na gostovanju u Daruvaru, a pritom će imati pomoć i brojnih slavenaša, koji se nalaze na dvojnoj registraciji ili, pak, posudbi. Takvih igrača je 14, a u nastavku donosimo njihova imena.
DVOJNA REGISTRACIJA: Marko Lešković, Frano Vlašić, Erik Riđan, Marko Petrović, Teo Kolar, Leon Bošnjak, Jan Katić, Marko Aščić, Ernis Qestaj, Losika Ratshukudu (Bocvana)
POSUDBA: Filip Hlevnjak, Maj Pavli, Filip Bošnjak, Joseph Essomba Essomba (Kamerun)
Podsjetimo, u prvom krugu prvenstva Koprivnica je u 15 utakmica upisala 11 pobjeda, dva remija i isto toliko poraza te je s 35 bodova vodeća na ljestvici. S bodom manje odmah iza nje nalazi se Graničar iz Đurđevca, dok treći Dinamo iz Predavca ima četiri boda manje. Daruvar, kod kojeg danas od 15 sati dečki gostuju, trenutačno je 14. na ljestvici s 11 osvojenih bodova. Prvu domaću utakmicu Koprivnica bi trebala odigrati u subotu u 14:30 sati protiv Dinama iz Domašinca.




.webp)



%201.png)


