Žuljević: “Sretan sam zbog gola, a sretniji zbog tri boda”

20.08.2022.


Slaven Belupo svladao je Goricu u Koprivnici, u 6. kolu SuperSport Hrvatske nogometne lige, rezultatom 2:1. Naša je momčad preokrenula rezultatski minus i golovima Crnca i Žuljevića stigla do druge pobjede u nizu i treće u uvodnih šest kola. Marku Žuljeviću bio je to prvijenac u dresu Slaven Belupa.

– Sretan sam zbog svog prvog gola za Slaven Belupo, a još sretniji jer nam je donio sva tri boda. Fanimo je odlično prošao svog igrača i poslao mi idealnu loptu, a ja sam se dobro snašao i zabio za 2:1. Možda nismo odigrali najbolju utakmicu ove sezone, ali smo pokazali karakter, ‘bacali se na glavu’ do 90. minute i momčadski izvukli ova tri boda. Potvrdili smo da smo dobra klapa, da igramo jedni za druge i to je ono što nam je donijelo rezultat na startu sezone.

Marko, kojem čestitamo na prvijencu, nije zaboravio spomenuti i naše navijače.

– Hvala publici na potpori s tribina. Posljednjih 20-ak minuta su nam dali  impuls koji nam je bio potreban za preokret. Mogu im samo još jednom zahvaliti i poručiti da smo se već okrenuli Lokomotivi. Idemo i u Zagreb po pozitivan rezultat – zaključio je Žuljević.