ZTE – SLAVEN BELUPO 1:0

12.10.2007.


ZTE: Babalj – Dodić, Miljatovič, Polgar, Vulin – Toth, Mate, Davidov, Koplarovics – Pekič, Meye (još su igrali: Pogacsics, Sorin, Balasz, Simonfalvi, Samson, Racz, Kottan, Fülöp, Molnar, Sagi)

TRENER: Slavko Petrović

SLAVEN BELUPO: Iveša (od 46. Rodić) – Bošnjak (od 90. Pavlović), Kokalović, Poldrugač, Božac (od 80. Benčak) – Šomoci (od 46. Jurić), Sopić (od 46. Radiček), Poljak (od 46. Posavec), Delić (od 46. Čaval) – Vručina (od 46. Kresinger), Tepurić (od 46. Dvorneković, od 90. Jambrušić)

TRENER: Krunoslav Jurčić

STRIJELCI: 1:0 Meye (34)

U prijateljskoj utakmici odigranoj u mađarskom gradu Zalaegerszegu, Slaven Belupo je u petak poražen od mađarskog prvoligaša ZTE rezultatom 1:0. Jedini pogodak postigao je Meye u 34. minuti utakmice, a trener naše momčadi Krunoslav Jurčić nije mogao računati na nekoliko standardnih igrača zbog ozljeda i reprezentativnih obveza.