ZREČE – SLAVEN BELUPO 0:3

29.06.2011.


ZREČE: Klevež, Klobasa, Jelenko, Seb. Trunkl, Cecler, Čander, Marinšek, Černec, Kos, Boček, Flis (još su igrali: Rebernak, Videčnik, Brdnik, Klokočovnik, Ser. Trunkl, Žižek, Kraljevič, Kotnik, Lipičnik).

Trener: Peter Pec.

SLAVEN BELUPO: Nurković, Šestak, Bubnjić, Mamić, Geng, Čanađija, Vojnović, Šomoci, Gregurina, Jakšinić, Jambrušić (od 60. minute: Marković, Purić, Kokalović, Maras, Pilipović, Poljak, Brezovec, Milardović, Mujanović, Benko, Poredski).

Trener: Roy Ferenčina.

Sudac: Goričan (Zreče).

Strijelci: 0:1 – Jambrušić (26), 0:2 – Poredski (60), 0:3 – Benko (88).

Na pripremama u Zreču Slaven Belupo je imao svoju drugu prijateljsku provjeru s istoimenim slovenskim trećeligašem i pobijedio 0:3.
Trener Ferenčina, do 60. minute, dao je prigodu pričuvama a zatim je u igru uveo standardni sastav.
Vodeći pogodak za farmaceute postigao je Jambrušić u prvom dijelu igre, a na 2:0 povisio je Poredski u 60. minuti. U samoj završnici još jedan pogodak za hrvatskog prvoligaša postigao je Benko i postavio konačni rezultat susreta.
U petak, 1. srpnja Slavenu Belupu suparnik će biti novi hrvatski prvoligaš Lučko s kojim će od početka susreta krenuti najbolji sastav farmaceuta.