Zoran Zekić uoči prvog proljetnog kola: “Moramo biti pravi”

18.01.2023.


Vraća nam se SuperSport Hrvatska nogometna liga. Nogometaši Slaven Belupa, nakon gotovo dva mjeseca priprema, ovog petka igrat će 18. prvenstveno kolo u kojem gostuju na Aldo Drosini kod Istre 1961. Slavenaši će se sutra u jutarnjim satima zaputiti u Pulu gdje će navečer odraditi trening, a dvoboj s Istrom na rasporedu je dan kasnije s početkom u 17 sati. Utakmicu je najavio trener naše momčadi Zoran Zekić.

– Dobri su, zanimljivi i imaju nekoliko odličnih pojedinaca. Na nama je da budemo na maksimumu i da odigramo dobru utakmicu. Početak prvenstva bit će traženje za sve, ali će i odrediti daljnji tijek natjecanja. To je dodatan razlog da od samog početka budemo pravi.

Cijelu najavu pogledajte u videoprilogu koji vam donosimo.