Zoran Zekić uoči Hajduka

17.03.2023.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će odmjeriti snage s Hajdukom u Splitu. Utakmicu je najavio trener naše momčadi Zoran Zekić.

– Prije svega, iskrene čestitke juniorima Hajduka na ulasku u polufinale Lige prvaka. Imaju u svojoj kući veliku budućnost, ne samo igračku nego i trenersku u gospodinu Budimiru. Što se tiče sutrašnje utakmice, bit će to dvoboj dva protivnika u suprotnom raspoloženju, Hajduk nakon slavlja i dobre igre u Osijeku, a mi nakon poraza od Lokomotive. Unatoč tome, očekujem veliku borbu na terenu i pravu partiju mojih igrača. Čeka nas dobra atmosfera na tribinama i to nam mora biti dodatan motiv.

Našoj momčadi nedostajat će nekoliko igrača.

– Sve je to dio života i nogometa. Imaš kvalitetnijih dana i onih manje kvalitetnih. Iako imamo kadrovske probleme, karakter, volja i htijenje ne smiju biti upitni ni u jednom trenutku, bez obzira protiv koga se igra. Koga nema, bez njega se mora. Imamo igrače koji će ih zamijeniti i to im je prilika da zgrabe svoje mjesto u sastavu za završnicu sezone.