Zoran Kvržić novi je igrač Slaven Belupa

30.09.2021.


Zoran Kvržić potpisao je jednogodišnji ugovor sa Slaven Belupom i tako postao novi igrač našeg kluba. Kvržić stiže kao besplatan igrač, a njegov posljednji klub bio je turski Kayserispor za koji je u prošloj sezoni upisao 37 nastupa. U svojoj je karijeri odigrao ukupno 366 utakmica za Kayserispor, Rijeku, Osijek, moldavski Sheriff te talijansku Speziju. Valja istaknuti i da je osam puta nosio dres seniorske reprezentacije Bosne i Hercegovine, a u našem će klubu pojačati konkurenciju na bočnim i krilnim pozicijama.

– Stižem u Slaven Belupo s mišlju da svojim igrama, iskustvom, savjetima i zalaganjem pomognem momčadi. Svjestan sam u kakvoj se situaciji nalazimo, ali prvenstvo je maraton. Upoznao sam se s ekipom i znam da posjedujemo kvalitetu za više nego što trenutno ljestvica pokazuje. Posljednjih nekoliko kola igramo dobro, ali rezultat nas nije popratio i to želimo promijeniti već u subotu – rekao je Kvržić.

Kvržić će pravo nastupa imati već od utakmice s Lokomotivom. Dobrodošao Zorane i sretno!