Zoran Kvržić još godinu dana u Slaven Belupu

08.06.2022.


Zoran Kvržić ostaje u Slaven Belupu najmanje do ljeta 2023. godine. Kvržić je u naš klub stigao krajem rujna prošle godine, a boje Slavena branit će i u idućoj sezoni.

– Odlično sam se snašao u Koprivnici i jako mi je drago što smo dogovorili nastavak suradnje. Vjerujem da ćemo u idućoj sezoni biti još bolji i da ćemo rezultatima uveseljavati naše navijače. Tu sam da pomognem igrama, ali i iskustvom i primjerom. Bit će dosta promjena u svlačionici što će nam donijeti novu energiju i elan potrebnu za nove izazove. Ponovno ćemo imati dobar spoj iskustva i mladosti i to trebamo pokazati na terenu – rekao je Kvržić koji će se svojim suigračima priključiti u Velikoj.

U prošloj sezoni Kvržić je upisao je 18 nastupa u prvenstvu i dva u Kupu te je postigao jedan pogodak i upisao jednu asistenciju.

Zorane, čestitamo i sretno u novoj sezoni!