ZNAO SAM DA ĆE SA SPLITOM BITI TEŠKO – ISTAKNUO JE ŽELJKO KOPIĆ

06.08.2016.


Nakon utakmice sa Splitom trener Slavena Belupa Željko Kopić nije bio previše zadovoljan jer su gosti nepobijeđeni napustili koprivnički stadion.
Znao sam da će to biti teška utakmica jer sam očekivao da će Split igrati zatvoreno i na kontranapade. Usto, dosta smo griješili, bili neaktivni u napadu, odnosno prema naprijed. Christensen nam je dosta nedostajao, a nije mogao nastupiti zbog ozljede. Također nam je nedostajala kreativnost bez koje se vrlo teško stvaraju prigode za pogotke – istaknuo je trener naše momčadi Željko Kopić i dodao:
Na kraju mislim da je rezultat realan, jer su i gosti imali svojih prigoda. Ništa, idemo dalje i vjerujem da ćemo u sljedećim utakmicama pokazati više nego sa Splitom – rekao je Kopić.