ŽMINJ HN – SLAVEN BELUPO 0:3

24.01.2007.


Slaven Belupo je u utorak na igralištu Zelene lagune u Poreču pobijedio trećeligašku momčad Žminja HN rezultatom 0:3 (poluvrijeme 0:1). Pogotke za treću pobjedu na pripremama u Istri postigli su Matija Kristić, Krunoslav Prpić i Dario Zahora.

ŽMINJ HN: Perduh, Barić, Rabac, Udovičić, Matika, Doblanović, Križman, A. Pamić, Roce, Da. Ferlin, Pilipović (još su igrali: Benčić, Kmet, S. Pamić, Zgrabljić, Hrelja, De. Ferlin). Trener: Željko Belanić.

SLAVEN BELUPO: Nikoloski, Kokalović, Radeljić, Kristić, Bošnjak, Posavec, Sopić, Poljak, Bodrušić, Vručina, Prpić (još su igrali: Remenar, Poldrugač, Radiček, Elez, Pejić, Šomoci, Kelemen, Mumlek, Delić, Jambrušić, Zahora). Trener: Elvis Scoria.

STRIJELCI: 0:1 Kristić (6), 0:2 Prpić (59), 0:3 Zahora (70).