ZIRDUM, ŠARLIJA, BISTROVIĆ I BUBNJIĆ – MLADE NADE SLAVENA BELUPA

04.01.2016.


Na prvom zimskom treningu našega prvoligaša bilo je i nekoliko mladih igrača koji će vjerujemo biti vrlo zanimljivi treneru Željku Kopiću.
Jedan od njih je Matko Zirdum rođen 1998. godine koji je igrao za pionirske uzraste Koprivničke škole nogometa gdje su ga zapazili skauti Dinama i odveli ga u klupsku školu aktualnog hrvatskog prvaka.
U Dinamu je nastupao za kadetski i juniorski uzrast i ove zime odlučio se vratiti u svoj matični klub, te se stavio na raspolaganje treneru Kopiću.
Zimskim pripremama Slavena Belupa također su se priključili daroviti mladi igrači: Zvonimir Šarlija koji je jesenski dio prvenstva proveo u trećeligašu Koprivnici, te juniori kluba Kristijan Bistrović i Marko Bubnjić.
Pripremama Slavena Belupa priključio se i Špiro Peričić koji je prošle jeseni bio na posudbi u Dugopolju, dok su se u klubu na uslugama zahvalili Nejcu Potokaru odmah nakon jesenskog prvenstva, kao i Tomislavu Mikuliću s kojim će se također raskinuti ugovorna obveza.