ŽELJKO KOPIĆ: ZADOVOLJNI SMO OSVOJENIM BODOM S RIJEČANIMA

03.04.2016.


Slaven Belupo se u prvenstvenom susretu s Rijekom predstavio u odličnom izdanju posebno u prvom dijelu igre kada su gosti bili podređena momčad dok su domaćini imali nekoliko prigoda za vodstvo koje nažalost nisu iskoristili.
U prvom poluvremenu bili smo bolji, imali više šansi da dođemo u vodstvo ali u tome nismo uspjeli. Riječani su imali laganu inicijativu u drugom poluvremenu, no bez ijedne prilike za pogodak. Mislim da je neodlučeni rezultat najrealniji – kazao je trener Slavena Belupa Željko Kopić, dok je nezadovoljni strateg gostiju Matjaž Kek naglasio:
Igrali smo previše sporo tijekom svih 90 minuta, dosta smo griješili i moram reći da je Slaven Belupo u prvom poluvremenu bio bolja momčad. U drugom dijelu susreta imali smo inicijativu, ali bez ozbiljnijih prigoda za pogodak – zaključio je Matjaž Kek.