ŽELJKO KOPIĆ ZADOVOLJAN BORBENOŠĆU I ZALAGANJEM S RIJEČANIMA

26.09.2015.


U susretu s vrlo dobrom Rijekom, Slaven Belupo je osvojio važan bod koji će mu itekako biti značajan za nastavak prvoligaške utrke.
Prvih 30 minuta igrali smo jako dobro, imali inicijativu i šteta što nismo postigli pogodak. Riječani su kasnije imali loptu više u svojim nogama, ali naši dečki ni u jednom trenutku nisu sustali, te zasluženo osvojili bod. Čestitke igračima na borbenosti i zalaganju, a uz malo sreće pri kraju susreta mogli smo doći do pogotka. Za mene je najvažnije da igramo dobro i nadam se da ćemo u nastavku natjecanja biti na još boljoj razini – kazao je Željko Kopić trener Slavena Belupa, dok je strateg Riječana Matjaž Kek istaknuo:
Nisam zadovoljan jer opet nismo postigli pogodak. Utakmica je bila vrlo korektna s jedne i druge strane, bez ozbiljnijeg prekršaja. Neki moji igrači nisu me zadovoljili, ali to je problem koji moramo riješiti.