ŽELJKO KOPIĆ: VJERUJEM DA ĆE U SUSRETU S OSIJEKOM SVA TRI BODA OSTATI U KOPRIVNICI

07.08.2015.


Nakon pet ovosezonskih odigranih kola Slaven Belupo je tri puta gostovao (Istra, Rijeka, Hajduk), dok je samo jednom bio domaćin (Lokomotiva).
Iz tih ogleda osvojio je tri vrlo vrijedna boda i u šestom prvenstvenom kolu dočekuje momčad Osijeka s kojim igra u nedjelju u 21 sat na koprivničkom stadionu.
Bit će to susret u kojem se od naše ekipe očekuje prva prvenstvena pobjeda i pomak na prvoligaškoj ljestvici s kojim bi pokazali, da u novom prvenstvu imamo visoke ambicije.
Jako smo pomno analizirali prošlu utakmicu s Hajdukom u Splitu gdje smo bili bliže pobjedi od domaćina, iako smo i s bodom više nego zadovoljni. No utakmica s Osijekom bit će potpuno drugačija i zbog toga moramo biti jako oprezni. Za nas je to vrlo zahtjevan susret u kojem želimo postići prvu prvenstvenu pobjedu i pokazati da su naše mogućnosti veće od trenutačnog plasmana. Svjesni smo težine tog ogleda i znamo da se moramo “baciti na glavu” ako želimo da sva tri boda ostanu u Koprivnici – istaknuo je na konferenciji za novinare trener naše momčadi Željko Kopić i nastavio:
Osijek je vrlo dobra momčad koja u svojim redovima ima nekoliko kvalitetnih igrača, iskusnog trenera i zato naša igra mora biti na visokoj razini ako utakmicu želimo dočekati uzdignutih ruku. U našem sastavu će biti manjih promjena, ali to ću odlučiti uoči susreta – kazao je između ostalog Željko Kopić, dok je “veznjak” i mladi hrvatski reprezentativac Petar Brlek dodao:
Nadam se našoj prvoj pobjedi u novom prvenstvu i svi ćemo dati sve od sebe da je postignemo, iako smo svjesni da neće biti lako. Od samo početka moramo krenuti napadački i pokazati da smo mi domaćini. Očekujem da će naši navijači na kraju utakmice zadovoljni napustiti Gradski stadion – zaključio je Petar Brlek.
Iz Slavena Belupa pozivaju svoje vjerne navijače da u nedjelju navečer u što većem broju dođu na Gradski stadion i svojom podrškom budu vjetar u leđa koprivničkom prvoligašu.