ŽELJKO KOPIĆ: S VINKOVČANIMA OČEKUJEM TRI NOVA BODA

04.08.2017.


Slaven Belupo je više nego uspješno krenuo u novu prvoligašku sezonu u kojoj je iz tri odigrana kola osvojio šest bodova, pobijedivši Lokomotivu kod kuće i Inter Zaprešića u gostima, dok je bez bodova ostao kod aktualnog prvaka Rijeke.

Koprivnički prvoligaš trenutačno se nalazi na četvrtom mjestu prvenstvene ljestvice i s te pozicije u subotu dočekuje posljednju Cibaliju, koja već nekoliko sezona nije bila uspješna na koprivničkom stadionu.

– Prije svega čestitke našim klubovima na uspješnim nastupima u Europi koji su pokazali da se u hrvatskom prvoligaškom prvenstvu igra kvalitetan nogomet. Naravno da smo usredotočeni na utakmicu s Vinkovčanima, ne stvaramo nikakvu euforiju, ali vjerujem u sastav koji vodim i opravdano očekujem pobjedu. Skroz smo unutra kad je riječ o susretu s Cibalijom koja ima tri poraza za redom, no bit će to sigurno jako zahtjevna utakmica u kojoj moramo pokazati svoju vrijednost. Nakon Zaprešića potpuno smo se okrenuli Vinkovčanima, analizirali smo njihove dosadašnje igre i mislim da smo spremni za još jedan uspjeh – kazao je Željko Kopić trener Slavena Belupa i nastavio:

– Imam još nekih dvojbi oko početnog sastav o kojem ću odlučiti nakon posljednjeg treninga. Naš novi napadač Pejić ima pravo nastupa, Goda također ulazi u konkurenciju za momčad, dok će Jovičić biti spreman tek sljedećeg tjedna. Ozračje u klubu je jako i s nestrpljenjem očekujemo subotnji okršaj s Vinkovčanima – zaključio je Željko Kopić, dok je vratar Ante Marković dodao:

– Cibalia je s Hajdukom, iako je izgubila pokazala da ima dobru momčad, ali mi smo domaćini i uvjeren sam u našu pobjedu. Već dvije utakmice nisam primio pogodak za što je zaslužna cijela ekipa i nadam se da će tako biti i nakon susreta s Vinkovčanima – kazao je vratar našeg kluba.

Utakmica Slaven Belupo – Cibalia igrat će se s početkom u 21 sat, a vodit će je Marko Matoc iz Zaprešića. Njegovi pomoćnici bit će Vedran Đurak (Stupno) i Davor Kožarić (Domaslovec). Četvrti je Ante Čuljak (Zagreb), a delegat Stjepan Žugaj (Velika Gorica)