ŽELJKO KOPIĆ OČEKUJE USPJEŠAN ULAZAK U NOVO PRVENSTVO

11.07.2016.


Iako posljednja provjera Slavena Belupa prije početka novog prvenstva nije bila uspješna, izgubio je u Budimpešti od tamošnjeg prvoligaša Honveda (2:1), trener Željko Kopić nije previše zabrinut.
S Mađarima smo imali dobrih i slabijih razdoblja što je sastavni dio igre i mogu reći, bez obzira na poraz da sam uglavnom zadovoljan. Nažalost, nedostajalo nam je više koncentracije, posebno u završnici što je i odlučilo krajnji ishod. Do početka nove sezone ostalo je još nekoliko dana i to razdoblje ćemo maksimalno iskoristiti za prvenstveni start, koji za nas kreće u petak kada nam u goste dolazi Inter Zaprešić – kazao je trener naše momčadi i nastavio:
S Interom ćemo sigurno biti na znatno višoj razini nego u Budimpešti, jer to je za nas jako važan susret u kojem ćemo pokazati koliko vrijedimo. Nije potrebno govoriti da očekujem uspješan ulazak u novo prvenstvo – rekao je Kopić koji će sa Zaprešićanima najvjerojatnije izvesti momčad koja je u Budimpešti igrala svih 90 minuta.