ŽELJKO KOPIĆ: KOD NEODLUČENOG REZULTATA NISMO ISKORISTILI STOPOSTOTNU PRIGODU

18.10.2015.


Nakon utakmice s Hajdukom trener naše momčadi Željko Kopić bio je vidno razočaran, nezadovoljan krajnjim ishodom:
Nesretan sam zbog poraza, iako nemam što zamjeriti mojim igračima koji su se borili, ali nisu uspjeli. Mislim da je ključni trenutak utakmice bila naša stopostotna prigoda u 29. minuti koju nismo uspjeli realizirati, dok je Hajduk iskoristio jednu našu neopreznost pri kraju prvog poluvremena i postigao pogodak koji mu je donio bodove. Imali smo i u drugom dijelu susreta nekoliko situacija iz kojih nismo ništa realizirali, tako da su Splićani zadovoljni napustili naš travnjak – zaključio je Željko Kopić dok je trener Hajduka Damir Burić naglasio:
– Zadovoljan sam osvojenim bodovima s dobrim Slavenom Belupom koji nam je zadao dosta problema, ali smo na kraju ipak uspjeli. Utakmica je po meni bila jako dobra, teren je bio klizav i na kraju je naša pobjeda zaslužena – rekao je trener Hajduka.