ŽELJKO KOPIĆ: IAKO SMO IZGUBILI ZADOVOLJAN SAM KAKO SMO IGRALI FINALE KUPA

10.05.2016.


Slaven Belupo se na osječkom stadionu odlično predstavio u finalu Hrvatskog kupa u susretu s favoritom Dinamom, koji je vrlo teško došao do minimalne pobjede.
Jako sam zadovoljan kako smo igrali iako smo poraženi, jer smo se više nego dobro suprostavili Dinamu kao najkvalitetnijem hrvatskom klubu. Nismo bili nimalo podređeni, u drugom poluvremenu i bolji ali nažalost nismo uspjeli. Možda nam je malo nedostajalo i sportske sreće. Čestitke Dinamu na dvostrukoj kruni, a posebno zahvaljujem našim navijačima iz Podravine koji su nas bodrili svih 90 minuta i u svlačionicu ispratili dugotrajnim pljeskom. To nam je bila najveća nagrada za igru koju smo prikazali – kazao je nakon utakmice trener naše momčadi Željko Kopić, te istaknuo:
Presjekao nas je drugi i pobjednički pogodak Dinama, jer smo upravo u tom dijelu susreta jako dobro igrali ali tako je to u nogometu. Čestitke i mojim igračima na onome što su pružili i kako su djelovali na osječkom travnjaku – rekao je između ostalog Željko Kopić.