ŽELJKO KOPIĆ: ČESTITAM IGRAČIMA NA POBJEDI S ISTROM

29.10.2016.


Nakon gotovo tri mjeseca naša je momčad postigla prvoligašku pobjedu i to u susretu s izravnim suparnikom za plasman – Istrom 1961.
Bila je to igra u kojoj je Slaven Belupo dominirao svih 90 minuta i gosti mogu biti zadovoljni što Koprivnicu nisu napustili osjetnije poraženi.
Igrali smo zaista dobro. Čestitam igračima na borbenosti i pristupu koji su pokazali i mislim da smo djelovali znatno bolje od naših suparnika. S ovom pobjedom mirnije ulazimo u nastavak prvenstva u kojem možemo još više pokazati koliko vrijedimo. Sretan sam zbog ovog uspjeha koji nam mnogo znači i kojem se svi zajedno možemo radovati – kazao je nakon utakmice s Puljanima trener naše momčadi Željko Kopić, dok je gostujući strateg Goran Tomić naglasio:
Slaven Belupo je bio bolja momčad, zasluženo osvojio bodove, vrlo slabo smo se predstavili u Koprivnici i naš neuspjeh je potpuno zaslužen. Igrali smo nešto bolje u drugom poluvremenu, ali to je bilo premalo da ugrozimo domaćine – zaključio je Goran Tomić.