ŽELJKO KOPIĆ: BILI SMO BLIZU OSVAJANJU BODA U MAKSIMIRU

19.02.2017.


Iako je osvojio sva tri boda na svom travnjaku Dinamo se na startu proljetnog prvenstva itekako namučio s našom momčadi postigavši samo jedan pogodak, i to iz jedanaesterca za konačni rezultat susreta.
Nakon utakmice trener Slavena Belupa Željko Kopić nije bio nezadovoljan ishodom, te je rekao:
U prvom dijelu susreta nedostajao nam je bolji izlazak u protunapade, iako smo se u nekoliko situacija našli u dobrim prigodama. Nedostajao nam je onaj završni potez što ukazuje da nismo bili dovoljno konkretni. Inače smo odigrali dobru utakmicu s vrlo kvalitetnim suparnikom i da nije bilo kaznenog udarca ostali bi nepobijeđeni. Ostaje nam žal za bodom, ali proljetno natjecanje je tek krenulo i bit će prigoda da ispravimo neke stvari koje su nam s Dinamom nedostajale – zaključio je trener našeg kluba.