ŽELIMO LI BOLJI REZULTAT SA SUPARNIKOM KAKAV JE DINAMO ONDA IGRA PREMA NAPRIJED MORA BITI BOLJA – KAZAO JE ŽELJKO KOPIĆ

21.08.2017.


Nakon sinoćnje utakmice s Dinamom u Zagrebu koju je naša momčad izgubila 2:0 trener Željko Kopić nije bio previše nezadovoljan, iako ima primjedbi na pojedine dijelove susreta u kojem je Slaven Belupo trebao bolje odgovoriti vodećem sastavu prvenstva.
Imali smo svoje prigode, čak prije nego što je Dinamo došao u vodstvo, ali ih nažalost nismo iskoristili. Realizacija i općenito naša igra prema naprijed mora biti bolja ako želimo doći do povoljnijeg rezultata, osobito ako igramo sa suparnikom kakav je Dinamo – istaknuo je Željko Kopić i nastavio:
Analizirat ćemo propuste koje smo učinili na maksimirskom stadionu, ali isto tako odmah krenuti s pripremama za sljedeću utakmicu s Rudešom u Koprivnici u kojoj smo favoriti i uvjeren sam da ćemo to pokazati pred našim navijačima, te nastaviti uspješan prvenstveni niz na našem travnjaku – zaključio je trener našeg kluba.