Želimir Mešnjak održao predavanje za trenere Koprivničko-križevačke županije

07.03.2022.


Pomoćni trener Slaven Belupa Želimir Mešnjak u sklopu seminara za trenere Koprivničko-križevačke županije održao je predavanje na temu “Četiri faze nogometne igre”. Više od 60 okupljenih trenera na Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš pozorno je slušalo i pratilo Mešnjaka koji im je pokušao predočiti kako i na koji način doći do željenog načina igre svoje momčadi.

– Nadam se da je kolegama predavanje bilo zanimljivo i dinamično. Treneri su ti koji svojim načinom rada, razgovorima i pristupom kreiraju igru svoje momčadi, a onoga čega se ne smiju bojati je pogriješiti jer se na greškama uči. Uvijek mi je drago prenositi svoje znanje na druge i, ukoliko bude još prilika, rado ću se i u budućim navratima odazvati na seminare ovakvog tipa – rekao je Mešnjak.

Valja istaknuti da su seminar vodili Regionalni nogometni instruktor Sergej Milivojević, Županijski nogometni instruktor i voditelj Škole nogometa NK Slaven Belupo Vedran Medenjak i tajnik Zbora trenera Valentin Knapić.