Zekić uoči Lokomotive: “Bilo bi lijepo otići na odmor s tri boda”

16.12.2021.


Nogometaši Slaven Belupa sutra će igrati posljednju utakmicu jesenskog dijela prvenstva. Na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek – Apaš od 18 sati će dočekati Lokomotivu u sklopu 20. kola Hrvatski Telekom Prve lige. Susret je najavio trener naše momčadi Zoran Zekić.

– Bilo bi zaista odlično otići na odmor s pobjedom i osvojena tri boda. Mogli bismo tada čak ocijeniti polusezonu kao dobrom. Igrat ćemo protiv jedne mlade i motorične momčadi koja igra neopterećeno i s puno tempa što je pokazala i protiv Hajduka u prošlom kolu.

– Ono što je ključno s naše strane, to je da pokažemo volju i angažman. Moramo se od prve minute postaviti na pravi način i svih 90 minuta igrati s velikim motivom. Vraćaju nam se kartonirani igrači, a danas ćemo na zadnjem treningu vidjeti što je s onima koji su se nedavno oporavili.

Ulaz na sutrašnju utakmicu bit će besplatan.

– Sigurno bi bilo lijepo kada bi se što više ljudi skupilo, ali moramo i mi sami to malo više zaslužiti. Puno puta smo pričali da nije ta situacija od jučer, da traje već nekoliko godina, ali nije to tako samo u Koprivnici. Na kraju krajeva, sve su utakmice na televiziji pa je sigurno nekima udobnije gledati ih na kauču uz čaj ili pivicu. Kada ćemo imati bolje rezultate više će ljudi dolaziti i bilo bi zaista lijepo da se ljudi poistovjete s klubom koji je njihov, koji je iz njihovog grada.