Zekić: Proletjelo je ovih godinu dana, bilo je puno lijepih trenutaka

31.08.2022.


Trener Slaven Belupa Zoran Zekić na današnji je dan prije godinu dana stigao na klupu Slaven Belupa. Istaknuo je da mu je ovih 365 dana proletjelo, da je bilo uspona i padova, lijepih i teških trenutaka, ali i da je sve to normalno u nogometu i klubovima.  Zahvalio se svima na dosadašnjoj suradnji i izrazio želju da u ‘istom ritmu’ svi zajedno na taj način i nastave.

– Mislim da je za trenere i momčad izrazito bitan kontinuitet rada. Na dobrom smo putu, ali imamo još puno prostora za napredak, kako na terenu, tako i u cijelom sportskom segmentu kluba. Sretan sam što imamo pravu simbiozu i odličnu atmosferu, punu obostranog respekta, u svlačionici. Imamo strategiju, imamo planove i nadam se da ćemo nastaviti dalje rasti i kroz prvu momčad i kroz Školu nogometa – rekao je Zoran Zekić.

Cijeli intervju povodom godinu dana na klupi Slaven Belupa pogledajte u videoprlogu.