Zekić gostovao na Sveučilištu Sjever

23.03.2023.


Glavni trener i sportski direktor Slaven Belupa Zoran Zekić gostovao je u srijedu, 22. ožujka 2023. godine, na Sveučilištu Sjever. U Sveučilišnom centru Koprivnica održana je tribina pod nazivom „Sa Zoranom Zekićem otvoreno o svemu, a malo i o nogometu“, a s našim trenerom razgovarali su dr.sc. Ivona Čulo i doc.dr.sc. Krešimir Lacković s Odjela za komunikologiju, medije i novinarstvo Sveučilišta Sjever. Tema je bilo pregršt, od igračke i trenerske karijere do rodnog Osijeka, poezije i proze.

– Bila mi je čast i zadovoljstvo sudjelovati na ovoj tribini. Zahvalio bih se na pozivu i nadam se da su okupljeni bili zadovoljni i uživali. Uvijek se s osmjehom sjetim anegdota iz svoje nogometne karijere i gušt mi ih je podijeliti s drugima, a vjerujem da smo pričom o drugim temama barem malo razbili stereotipe o nogometašima. Pohvalio bih, prije svega prijateljicu i prijatelja, Ivonu i Krešimira koji su ovaj razgovor učinili dinamičnim i zanimljivim – rekao je Zekić nakon predavanja.

FOTO: Lukrecija Babić