Zekić 365 dana u Slaven Belupu

31.08.2022.


Novim trenerom Slaven Belupa 31.8.2021. postao je Zoran Zekić. Zekić danas obilježava svojih prvih 365 dana, svoju prvu godinu, na klupi naše momčadi. Ukupno je vodio 36 prvenstvenih utakmica i tri Kup utakmice u kojima je ostvario skor od 14 pobjeda, devet remija i 16 poraza. U prvenstvu je u 36 odigranih utakmica osvojio 45 bodova. Daje nam to prosjek od 1,25 bodova po utakmici što ga čini drugim najuspješnijim od kada je Liga 10.

Valja istaknuti da je u aktualnoj sezoni, zajedno sa svojom momčadi, ostvario četiri pobjede, dva remija i jedan poraz te je Slaven Belupo trenutno drugoplasirana momčad prvenstva s 14 osvojenih bodova. Najbolji je to start u sezonu u Ligi 10. Statistika na gostovanjima na startu sezone je posebno impresivna. Naša momčad u četiri utakmice nije primila pogodak te je osvojila 10 bodova. Također, pod vodstvom trenera Zorana Zekića, Slaven Belupo je ostvario prvu pobjedu na protiv Rijeke od kada je momčad s Kvarnera domaćin na Rujevici.

Čestitamo našem treneru na godišnjici u Slaven Belupu te mu želimo uspješan nastavak sezone.