ŽDRIJEB PRETKOLA KUPA UEFA 29. LIPNJA

17.06.2007.


U petak, 29. lipnja, održat će se ždrijeb parova pretkola Lige prvaka i Kupa UEFA. Hrvatski predstavnici Hajduk i Slaven Belupo bit će nositelji u ždrijebu 1. pretkola, koje je na rasporedu 19. i 26. srpnja. Koeficijent Hajduka je 7,533, a Slavena Belupa 3,533.
Među nositeljima su još Partizan (Srbija), Litex (Bugarska), Maccabi Tel Aviv (Izrael), Vojvodina i Bežanija (Srbija), Anorthosis i Omonia (Cipar), Nova Gorica i Koper (Slovenija) te Široki Brijeg (Bosna i Hercegovina).
Potencijalni suparnici Slavena Belupa i ostalih klubova nositelja u 1. pretkolu su: Zrinjski (BIH), Vardar i Rabotnički (Makedonija), Besa Kavaje i Teuta Drač (Albanija), Hibernians i Sliema (Malta), Kaerjeng (Luksemburg), Santa Coloma (Andora), Libertas (San Marino) te Rudar Pljevlja i Budućnost (Crna Gora).