ZAVRŠNE PRIPREME ZA UTAKMICU S HAJDUKOM U SPLITU

08.02.2016.


Nakon slobodne nedjelje naši nogometaši danas prijepodne nastavili su sa završnim pripremama za proljetni prvoligaški start u kojem će 13. veljače (subota) gostovati kod Hajduka u Splitu (17 sati).

Trener naše momčadi Željko Kopić vrlo je zadovoljan obavljenim u dosadašnjem pripremnom razdoblju u kojem su naši igrači odigrali šest utakmica, postigli četiri pobjede, jednu odigrali neodlučeno i jednom izgubili.

Na međunarodnom Arena turniru u Medulinu svladali su slovenski Koper 2:1, Inter Zaprešić 3:1, austrijski Altach 2:0, a izgubili od rumunjskog prvoligaša Viitorul 3:0.

Nakon povratka iz Medulina imali su još tri prijateljska ogleda: slovenske prvoligaše Krku (2:2), Zavrč kojeg su pobijedili 2:0 i hrvatskog trećeligaša Mladost (Ždralovi) kojeg su svladali 7:1.

U tim susretima Kopić je provjerio sve raspoložive snage i za nastup na Poljudu sigurno će dati najspremnijim prvotimcima od kojih se očekuje da će se dostojno suprostaviti Splićanima koji nisu odustali od borbe za naslov prvaka.