ZAŠTO VOLITE SLAVEN BELUPO? OSVOJITE GODIŠNJE ULAZNICE

23.07.2010.


Želite dvije godišnje ulaznice za domaće utakmice Slaven Belupa? U akciji hrvatskih prvoligaša i portala Sportnet.hr možete jednostavno doći do njih, trebate samo pokazati koliko volite svoj Slaven Belupo…

Slaven Belupo i još 13 hrvatskih prvoligaša prihvatili su sudjelovanje u projektu portala Sportnet.hr "Zašto volim svoj klub", te će navijačima koji svoje emocije najbolje prenesu u tekstualni oblik pokloniti dvije godišnje ulaznice za domaće utakmice.

Sve što trebate učiniti jest napisati tekst (do 700 riječi) na jednu od sljedećih tema:
1) Zašto volim Slaven Belupo?
2) Utakmica Slaven Belupa koju nikada neću zaboraviti
3) Što mi Slaven Belupo predstavlja u životu?

Svoje radove možete slati na mail dopisnici@sportnet.hr do 1. kolovoza 2010. U mailu navedite svoje ime i prezime i točnu adresu.

Uredništvo Sportneta će u suradnji s klubom suziti izbor radova na pet najboljih, a onda će pobjednika među njima izabrati nogometaši Slaven Belupa.

Autor najboljeg rada (svaki klub imat će svog pobjednika) dobit će dvije godišnje ulaznice za domaće utakmice Slaven Belupa. Do četvrtka, 5. kolovoza, imena pobjednika i njihovi radovi bit će objavljeni na portalu Sportnet.hr i klupskim web stranicama.

Više o akciji možete pročitati na portalu Sportnet.hr