ZASLUŽENA POBJEDA SLAVENA BELUPA U SUSRETU S DINAMOM!

25.04.2017.


Nakon velikog uspjeha u susretu s Dinamo trener Slavena Belupa Željko Kopić bio je odlično raspoložen, jer je uz dobru igru njegova momčad postigla prvu proljetnu pobjedu i od 2008. godine prvu u susretu s još aktualnim hrvatskim prvakom.
Ovog smo proljeća većinu utakmica igrali dobro, ali to rezultatski nismo potvrdili. Jasno da sam više nego zadovoljan današnjom prezentacijom s uglednim suparnikom i ponosan sam na svoje dečke koji su sjajno odradili posao. Maksimalno su se angažirali, Dinamo je imao veći posjed lopte, ali mi smo svoje šanse iskoristili i bodovi su ostali u Koprivnici. Čestitke igračima na ovom vrlo vrijednom uspjehu – istaknuo je na pressici trener našeg kluba, dok je strateg Dinama Ivaylo Petev bio vrlo kratak:
Bili smo bolji veći dio utakmice, ali smo neporezno primili dva pogotka i bodovi su pripali Slavenu Belupu – zaključio je bugarski trener.