ZAPREŠIĆANI USPJEŠNIJI NA MEDULINSKOM OGLEDU

22.01.2017.


Medulinski turnir Arena kup

Slaven Belupo se u svom prvom nastupu na Arena kupu u Medulinu sastao s Interom iz Zaprešića te izgubio 2:1.
Zaprešićani su došli u vodstvo već u 10. minuti pogotkom Mamuta, koji je još jednom pogodio mrežu Slavena Belupa u 67. minuti i povisio na 2:0. Jedini pogodak za našu momčad postigao je mladi Bogojević 15 minuta prije kraja susreta za konačnih 2:1. Utakmicu je vodio sudac Vedran Jelinčić, dok su njegovi pomoćnici bili Biljun i Starčević.
SLAVEN BELUPO: Blažević, Purić, Međimorec, Jovičić, Aliti, Stevanović, Bouadla, Christensen, Ivanovski, Tadić, Heber (drugo poluvrijeme: Marković, Barić, Međimorec, Katić, Zirdum, Burić, Jajalo, Arap, Bogojević, Svržnjak, Radić).
Trener: Željko Kopić.
U 2. kolu Arena kupa Slaven Belupo će se sastati s austrijskim klubom St. Polten. Utakmica se igra 25. siječnja (srijeda) u 15 sati.

Foto: Regional Express