ZAPOČELA IZGRADNJA RASVJETE NA GRADSKOM STADIONU

03.04.2007.


U nazočnosti predsjednika Slavena Belupa Stanislava Biondića i gradonačelnika Koprivnice Zvonimira Mršića, u utorak su započeli radovi na izgradnji rasvjete na Gradskom stadionu u Koprivnici. Investicija je vrijedna 3,5 milijuna kuna, sredstva će osigurati grad Koprivnica, a nositelj investicije je NK Slaven Belupo.

– Rasvjeta će biti jačine 1200 luxa po kvadratnom centimetru, a nadam se da će biti gotova već u svibnju. Drago mi je da ćemo na ovaj način obilježiti stotu godišnjicu kluba, a početak izgradnje rasvjete neka bude dodatni motiv igračima Slavena Belupa za prolaz u finale Kupa – rekao je Zvonimir Mršić.

– Uskoro će rasvjeta biti uvjet bez kojeg se više neće moći odigravati prvoligaške utakmice, a puno će značiti klubu zbog mogućnosti TV-prijenosa naših utakmica. Izgradnja poslovne zgrade omogućit će nam ispunjavanje ostalih uvjeta koji su potrebni za licenciranje – izjavio je Stanislav Biondić.