ZAGREB – SLAVEN BELUPO 3:1

16.01.2011.


ZAGREB: Višić, Celjak, Yoan, Tokić, Štiglec, Abdurahimi, Jugović, Oršulić, Ređepi, Sovšić, Krstanović (drugo poluvrijeme): Bašić, Marjanović, Domić, Kalinger, Bevlab, Jurendić, Jehfton, Cindrić, Stipić, Krezo, Kovač).

Trener: Luka Pavlović.

SLAVEN BELUPO: Nurković, Purić, Kokalović, Maras, Bagarić, Milardović, Nynkeu, Mujanović, Gregurina, Poljak, Vojnović (drugo poluvrijeme): Rodić, Marčinković, Šestak, Rogulj, Poldrugač, Papa, Geng, Kuprešak, Jurakić, Poredski, Frljužec.


Trener:
Mile Petković.

Sudac: Belavić. Pomoćnici: Olujić i Balenović (svi Zagreb).

Strijelci: 1:0 Krstanović (1), 1:1 Gregurina (14), 2:1 Stipić (55), 3:1 Krezo (73).

Slaven Belupo odigrao je u subotu prvu prijateljsku utakmicu u sklopu zimskih priprema na kojoj je trener Petković isprobao sve raspoložive snage.
Na gostovanju kod Zagreba u Sportskom centru Zagrebello naš klub je izgubio rezultatom 3:1, a jedini pogodak za koprivničku momčad postigao je Mario Gregurina.
Zagreb je došao u vodstvo već u prvoj minuti pogotkom Krstanovića, dok je u 14. izjednačio Gregurina. U drugom poluvremenu kada su oba trenera izvela pričuvnu momčad domaćini su pogocima Stipića i Kreze osigurali pobjedu.
Slavenaši imaju slobodnu nedjelju a u ponedjeljak odlaze na desetodnevne pripreme na otok Krk, gdje će trener Petković obaviti prvu selekciju igrača za proljetni prvoligaški nastavak