ZADOVOLJAN SAM IGROM I NARAVNO POBJEDOM U GOSTIMA KOD LOKOMOTIVE – KAZAO JE ŽELJKO KOPIĆ

26.11.2016.


Momčad Slavena Belupa u gostima kod zagrebačke Lokomotive predstavila se u odličnom izdanju, te osvojila tri vrlo važna boda za jesensku završnicu.
Uz kvalitetnu igru koju je naša ekipa pokazala i u prošlom kolu s vodećom Rijekom ujedno je i prvi put svladala Lokomotivu na njenom travnjaku, a s pobjedom je posebno zadovoljan trener Željko Kopić koji je nakon susreta rekao:
Odigrali smo još jednu jako dobru utakmicu i naravno da sam zadovoljan postignutim rezultatom s kojim smo učinili pomak na ljestvici. Naša je pobjeda zaslužena, igrači su ispunili sve taktičke zamisli i tri boda nosimo u Koprivnicu. Domaćini su također imali svojih prigoda, ali ih nisu uspjeli realizirati. Čestitke cijeloj momčadi na zalaganju i koncentraciji koju su pokazali – istaknuo je Željko Kopić koji je i prije odlaska u Kranjčevićevu kazao da Slaven Belupo nije bez izgleda s Lokomotivom i da očekuje uspješan rezultat.