ZA NIKOLU POKRIVAČA ODAZVAO SE VELIKI BROJ DARIVATELJA KRVOTVORNIH MATIČNIH STANICA

07.07.2017.


NK Slaven Belupo, Zaklada Ana Rukavina, portal Klikaj.hr. i Gradsko društvo koprivničkog Crvenog križa uspješno su proveli akciju upisa u registar dobrovoljnih darivatelja krvotvornih matičnih stanica koja je jučer poslijepodne obavljena na Gradskom stadionu u sklopu pomoći našem igraču Nikoli Pokrivaču, koji je obolio od Hodgkinova limfoma.
U razdoblju od dva sata na ovu humanitarnu akciju odazvalo se čak 158 donatora koji su ovim činom pokazali da žele pomoći Nikoli, kao i mnogim oboljelima koji čekaju svog podudarnog darivatelja.
Svima njima organizatori namjenjuju jedno Veliko Hvala, jer su pokazali razumijevanja za one kojima je potrebna transplantacija koštane srži za njihovo ozdravljanje.