WAC ST. ANDRA – SLAVEN BELUPO 0:1

26.03.2011.


WAC ST. ANDRÄ: Takats, Kerhe, Jovanović, Sollbauer, Baldauf, Putsche, Kreuz, Sahanek, Stückler, Zakany, Falk (još su igrali: Dobnik, Pirker, Da Silva, Jochum, Oberländer).

Trener: Nenad Bjelica.

SLAVEN BELUPO: Rodić, Purić, Kokalović, Rogulj, Bagarić, Milardović, Poljak, Mujanović, Vojnović, Benko (od 46. Jurakić), Bušić; od 65. minute: Nurković, Marčinković, Šestak, Poldrugač, Maras, Nynkeu, Gregurina, Papa, Havojić, Frljužec, Poredski.

Trener: Roy Ferenčina.

Sudac: Rassnitzer. Pomoćnici: Wieser i Frohlacher (svi Austrija).

Strijelac: 0:1 – Bušić (35).

Gledatelja: 400.

Izvješće:

Slaven Belupo bio je na dvodnevnom gostovanju u Austriji, gdje je u petak poslije podne odigrao prijateljsku utakmicu u Wolfsbergu s tamošnjim trećeplasiranim drugoligašem St. Andra i pobijedio 1:0.
Farmaceuti su bili bolja momčad tijekom cijelog susreta, a pobjednički pogodak postigao je Bušić u 35. minuti.
Veći dio utakmice odigrao je prvi sastav koprivničkog prvoligaša, a ovaj prijateljski susret poslužio je treneru Ferenčini za uigravanje momčadi koja će 2. travnja istrčati na koprivnički stadion u prvoligaškom ogledu s Karlovcem.