VUGRINEC NA ARTROSKOPIJI KOLJENA

09.05.2012.


Najbolji proljetni napadač Slavena Belupa i prvi strijelac HNL-a u povijesti hrvatskog nogometa, Davor Vugrinec, neće nastupiti u posljednjem prvoligaškom susretu s Istrom 1961 u subotu na koprivničkom stadionu.

Vugrincu je nakon magnetske rezonance utvrđena lakša ozljeda meniksa i već danas je podvrgnut artroskopiji koljena, kako bi potpuno spreman mogao krenuti s pripremama za sljedeću natjecateljsku sezonu.

Od lakših ozljeda potpuno su se oporavili Josip Brezovec i Mario Gregurina, koji će nastupiti s Puljanima, a u momčad se vraća i desni bočni Vedran Puljić koji je zbog tri žuta kartona propustio nastup u prošlom kolu na Kantridi.

Iz momčadi će izostati stoper Elvis Kokalović, koji je s Rijekom dobio treću javnu opomenu.

Prema riječima trenera Ferenčine farmaceuti će s velikim motivom igrati protiv Istre jer im je za plasman u Europu potrebno osvojiti svega bod, kako bi se otklonila bilo kakva nagađanja o ulasku u Europu.