VRUČINI NOVI UGOVOR – U NEDJELJU U MEDULIN

15.01.2010.


Ovog tjedna najbolji napadač Slavena Belupa Bojan Vručina produljio je ugovor s koprivničkim prvoligašem do 30. lipnja 2012. godine.
No, u klubu ne isključuju mogućnost da Vručina napusti Farmaceute već ove zime, ako neki inozemni klub za njegove usluge ponudi prihvatljive novčane uvjete. Vručina je u Slaven Belupo došao prije šest godina i u 199 službenih utakmica postigao 62 pogotka.
Nogometaši koprivničkog prvoligaša u subotu prije podne imat će posljednji trening prvog tjedna priprema na igralištu s umjetnom travom na Gradskom stadionu, u sklopu kojeg će međusobno odigrati utakmicu, dok će u nedjelju otputovati na jednotjedne pripreme u Medulin gdje će odigrati prijateljske susrete sa Šibenikom (19. siječnja) i sa Rudarom iz Velenja (21. siječnja).