VRUČINA I ŠEHIĆ U NAPADU PROTIV GALATASARAYA

16.08.2007.


Uoči odlaska na trening u Ludbreg i potom u karantenu, trener Slavena Belupa Krunoslav Jurčić u srijedu je na Gradskom stadionu u Koprivnici održao konferenciju za novinare.
– Spremni i u dobroj formi dočekujemo ovu veliku utakmicu, u kojoj moji igrači nemaju što izgubiti. Dobro smo se pripremili za Galatasaray i proučili njihovu igru, i mogu reći da će im ozlijeđeni Lincoln nedostajati, jer je on glavni kreator svih akcija. Najvažnije je da moja momčad pruži maksimum i da se igrači ne preplaše zbog zvučnih imena suparnika protiv kojih će igrati. Potpuno sam miran uoči ove utakmice, i vjerujem da možemo ostvariti pozitivan rezultat protiv snažnog suparnika. Neće igrati ozlijeđeni Jurić i Čaval, a za ostale pozicije nije bilo previše dvojbi, jer nemamo prevelik fond igrača. U napadu imamo trojicu odličnih igrača, a utakmicu će ovaj put započeti Vručina i Šehić, dok će Kresinger biti na klupi – izjavio je Krunoslav Jurčić.