VRLO SAM ZADOVOLJAN OSVOJENIM BODOVIMA S INTEROM – KAZAO JE ŽELJKO KOPIĆ

25.04.2016.


Slaven Belupo je u odličnoj igri svladao Inter Zaprešić i osvojio tri nova boda u borbi za što bolji plasman na prvoligaškoj ljestvici. Nakon uvjerljive pobjede trener naše momčadi Željko Kopić je rekao:
Odigrali smo jednu jako dobru utakmicu, osvojili bodove i to je najvažnije. Zaprešićani su kvalitetna momčad, ali nam danas nisu mogli parirati. Vrlo sam zadovoljan što smo se s ovim bodovima približili u borbi za šesto mjesto. U drugom poluvremenu smo pokazali raskošnu igru i pokazali koliko vrijedimo – kazao je na pressici nakon utakmice Željko Kopić, dok je trener Intera Samir Toplak istaknuo:
Pobjeda Slavena Belupa je zaslužena, nismo igrali kako sam očekivao i zato sve čestitke našim suparnicima. Posebno im čestitam na pobjedi i plasmanu u finale Hrvatskog kupa gdje im želim mnogo uspjeha – završio je trener Inter zaprešića.