VRLO SAM ZADOVOLJAN OSVOJENIM BODOVIMA S INTEROM – KAZAO JE ŽELJKO KOPIĆ

09.12.2016.


Slaven Belupo nastavlja odličnim igrama i uspjesima u završnici jesenske sezone. U susretu s Interom iz Zaprešića postigao je svoju treću pobjedu za redom i obradovao koprivničke poklonike nogometa.
S tri nova osvojena boda bio je više nego zadovoljan i trener naše momčadi Željko Kopić, koji je na pressici nakon utakmice rekao:
Malo sam se pribojavao Intera, ali sve smo riješili na najbolji način. Jako smo se dobro pripremili za tu utakmicu, jer su Zaprešićani uvijek nepredvidiv suparnik i zasluženo smo osvojili bodove. Jako sam zadovoljan kako su dečki igrali i to je najvažnije. Sada se okrećemo vinkovačkoj Cibaliji s kojom zatvaramo jesenskom prvenstvo na našem stadionu i naravno da očekujem tri nova boda – kazao je Željko Kopić, dok je trener Intera Samir Toplak nezadovoljno istaknuo:
Očekivao sam više od igrača kojima sam danas dao prigodu za nastup. Nismo dobro izgledali, Slaven Belupo je bio bolja momčad i zasluženo je slavio. Čestitam Koprivničancima na pobjedi – zaključio je trener Inter Zaprešića.