VRATILI SE S PRIPREMA U MALOM LOŠIN

16.01.2015.


Jučer navečer nogometaši Slavena Belupa vratili su se s jednotjednih priprema u Malom Lošinju, gdje su boravili od 9. siječnja.

Treninzi u Lošinju najviše su bili podređeni tjelesnim pripremama koje su pod vodstvom glavnog trenera Ante Čačića provodili stručnjak za fizičku pripremljenost Filip Rak, te pomoćni trener Goran Mikolaj i trener vratara Branko Bali.

Danas će svi igrači koji su bili na lošinjskim pripremama imati slobodan dan, a s treninzima će nastaviti u subotu (15 sati) na Gradskom stadionu.

Na drugi dio priprema Slaven Belupo odlazi 18. siječnja u Medulin gdje će na turniru Arena cup krenuti s odigravanjem prijateljskih utakmica na kojima će trener Čačić odrediti igrače s kojima će ući u proljetni dio prvenstva, koje počinje 6. veljače.