VRATAR DOMINIK PICAK PRISTUPIO SLAVENU BELUPU

14.01.2014.


Sada već bivši vratar zagrebačke Lokomotive Dominik Picak(22) danas je u prostorijama našega kluba potpisao trogodišnji ugovor sa Slavenom Belupom i u srijedu će zajedno s ostalim igračima otputovati na desetodnevne pripreme u Rovinj.
S njegovim dolaskom u koprivničkom prvoligašu su vrlo zadovoljni jer je riječ o vrlo kvalitetnom mladom golmanu koji će s Tomislavom Pelinom i Silvijom Rodićem konkurirati za prvu “jedinicu” momčadi u proljetnom prvenstvu.
Picak je s nogometnom karijerom krenuo u zagrebačkom Dinamu u kojem je prošao sve uzrasne kategorije, bio je reprezentativac mladih selekcija Hrvatske a zatim je otišao u prvoligaški sastav Lokomotive gdje je postao standardni vratar i jedna od njenih najčvršćih karika, do dolaska iskusnog Marka Šarlije.