VRAĆAJU SE ALEN MARAS I JOSIP MILARDOVIĆ

22.08.2011.


U prvih pet kola novog prvenstva Slaven Belupo je osvojio deset bodova i nalazi se na četvrtom mjestu prvoligaške ljestvice.

Farmaceuti su ostvarili pobjede nad Zagrebom i Interom kod kuće, pobijedili Cibaliu u gostima, odigrali neodlučeno kod Splita i upisali jedini poraz od Dinama na koprivničkom stadionu.

Uprava kluba, stručni stožer, a posebno navijači i te kako su zadovoljni ovakvim bodovnim učinkom i s nestrpljenjem očekuju sljedeći susret s Karlovcem, koji u subotu gostuje u Koprivnici i za koji će trener Ferenčina imati veći izbor igrača za odabir najbolje jedanaestorice.

Naime, nakon što je zbog tri javne opomene Milardović odradio utakmicu neigranja s Interom, stavit će se na raspolaganje stručnom stožeru farmaceuta, kao i kapetan momčadi Alena Marasa koji će se potpuno opraviti od ozljede nožnog palca.

Koprivnički prvoligaš od danas je krenu s pripremama za susret s Karlovčanima kako bi potpuno spreman dočekao gostujuću momčad i još jednom pokazao, tko je „gazda“ na Gradskom stadionu.