Vraća se HNL, u nedjelju u Koprivnici gostuje Gorica

15.10.2018.


Nogometaši Slaven Belupa ove će nedjelje igrati utakmicu 11. kola Hrvatski Telekom Prve lige. Na koprivničkom Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš gostovat će Gorica. Naša momčad trenutno je šestoplasirana momčad lige s 12 osvojenih bodova, četiri manje od nedjeljnog protivnika. Bit će ovo drugi međusobni dvoboj ovih dviju ekipa ove sezone. Podsjetimo, u prvom, igranom u Velikoj Gorici, rezultat je bio 3:3. Domaćin je poveo golom Zwolinskog 63. minuti, a dvije minute kasnije vodstvo je povećao Atiemwen. U 71. minuti rezultat je smanjio Jelić, ali je Gorica novim golom Zwolinskog ponovno stigla do dva gola prednosti. Ipak, do kraja utakmice Slaven je uspio doći do boda ‘na krilima’ Mendyja koji je postigao pogotke za 3:2 i 3:3 u 78. i 90. minuti.

Nedjeljna utakmica između Slaven Belupa i Gorice igrat će se s početkom u 15 sati. Blagajne će se otvoriti dva sata ranije, a ulaznice će se prodavati po 20 i 30 kuna.