Vraća se HNL, Slaven Belupo u subotu protiv Osijeka

24.01.2022.


Nogometaši Slaven Belupa ovog se vikenda vraćaju prvenstvenim obavezama. Nakon priprema koje su trajale tri tjedna i tri pripremne utakmice u kojima je naša momčad bila bolja od Sesveta s 0:4 i Intera s 1:0 te je remizirala s Rudešom rezultatom 1:1, Slavenaši će u subotu gostovati u Osijeku u sklopu 21. kola Hrvatski Telekom Prve lige. Osječani se trenutno s 40 osvojenih bodova nalaze na diobi prvog mjesta zajedno s Dinamom i Rijekom, dok je Slaven Belupo osmi s 19 bodova.

Bit će ovo četvrti međusobni susret ovih dviju momčadi u ovoj sezoni.  U Koprivnici je Osijek slavio s 0:2, dok smo u Gradskom vrtu gledali dva remija rezultatom 0:0. Jedna je bio u prvenstvu, a drugi u Kupu u kojem je na kraju slavio domaćin nakon sretnijeg i spretnijeg izvođenja jedanaesteraca.

Utakmica u Gradskom vrtu igrat će se u subotu s početkom u 15 sati.