Vinko Soldo novi je igrač Slaven Belupa

14.07.2021.


Vinko Soldo od danas je ponovno igrač Slaven Belupa. Ovog puta mladi je stoper rođen 15. veljače 1998. u naš klub stigao kao slobodan igrač, a ugovor je potpisao do 2023. uz mogućnost produženja za još jednu godinu. U svojoj je karijeri, osim boja Slaven Belupa, branio i boje Dinama, Lokomotive, Cibalije, Rudeša, finskog KuPS-a i mađarskog Diósgyőria. Podsjetimo, za naš je klub igrao u razdoblju od siječnja 2020. do siječnja ove godine te je ukupno upisao 21 nastup i postigao jedan pogodak.

– Drago mi je da sam ponovno u Koprivnici. U Slaven Belupu sam proveo zaista lijepih godinu dana i ne vidim razlog da opet ne bude tako. Svoje igrače manje-više znam i od prije, a trenera Klafurića znam iz Škole nogometa Dinama tako da mi vremena za prilagodbu neće trebati. Momčad je pomlađena, ali okosnicu nismo izgubili tako da uz pozitivan stav i pravi pristup na svakom treningu vjerujem da možemo biti bolji nego prošle sezone – objasnio je Soldo.

Dobrodošao Vinko i sretno!