VIDEO Trener Tomislav Stipić na startu priprema: “Imamo dosta posla, ali odmorni smo i veselimo se novom početku”

03.01.2021.


Nogometaši Slaven Belupa u odličnoj su atmosferi odradili svoj prvi trening. Odmorni i spremni za nove izazove stigli su u Koprivnicu i na start priprema, a trener Tomislav Stipić poželio im je  sreću i uspjeh te poručio da od prve minute prionu poslu.

– Svi smo oslobodili kapacitete za nove izazove i nove zadatke. Ono što je iza nas smo analizirali i zaboravili, a ono što je ispred čini nas znatiželjnima tako da smo najbolje izbalansirani da krenemo uspješno dalje. Dosta je posla pred nama, ali mi mu se veselimo i prionut ćemo mu od prvog dana. Želim ovim putem poželjeti svim ljudima sretnu i uspješnu 2021.!

Kako je izgledao prvi trening i cijelu izjavu trenera Tomislava Stipića pogledajte u videoprilogu.