VIDEO Slavenaši jučer stigli u Medulin i odradili prvi trening

07.01.2021.


Nogometaši Slaven Belupa jučer su stigli u Medulin i odradili prvi trening u drugom dijelu priprema za proljetni dio prvenstva. Momčad se nakon ručka smjestila u sobe, a u poslijepodnevnim satima trenirala je na terenima hotela Belvedere. Kondicijski trener Miro Petrić odradio je s igračima četrdesetpetominutnu aktivaciju, dok su glavni trener Tomislav Stipić i pomoćni trener Sandro Bloudek za svoje nogometaše pripremili tehnički trening u trajanju od 70 minuta.

– Uvjeti koji su nas dočekali u Medulinu su zaista odlični, bolji nego što smo očekivali. Imamo sve što nam treba, tereni su nešto mekši zbog kiše, teretana je dobra i domaćini su izrazito ljubazni. Na nama je samo da budemo koncentrirani na svaki trening te na rad i napredak – rekao je kapetan Goran Paracki.

Kako je izgledao put do Medulina, prvi trening i što je rekao kapetan Goran Paracki pogledajte u video prilogu.